O firmie

Obejrzyj prezentacje OnLine naszej firmy klikając w ten link

Kabex Docieplenia to firma specjalizująca się w sprzedaży i wykonywaniu systemów ociepleń. Kabex Docieplenia to także sieć hurtowni budowlanych oferujących wszystkie materiały niezbędne do budowy i wykończenia domu. Kabex oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych: od fundamentu aż po dach. Fachowa obsługa zapewnia zarówno bezpłatne porady techniczne, wycenę, dobór kolorystyki tynków elewacyjnych oraz farb, jak i bezpłatny transport we wskazane miejsce. Oddziały firmy znajdują w Nadarzynie, w Nowej Wsi, w Grodzisku Mazowieckim i w Płocku co umożliwia realizację zamówień w ciągu 24h.
Kabex Docieplenia to również producent systemu ocieplen oraz chemii budowlanej pod własną marką.
Kabex Docieplenia jest autoryzowanym przedstawicielem firm: Bolix, Tytan, Caparol, Mapei, Dryvit, Termo Organika, Knauf, Ursa, Isover, Solbet, Lemar, Profile VOX.
Własne zaplecze materiałowe, a co najważniejsze bardzo doświadczeni pracownicy, sprawiają że firma Kabex Docieplenia kompleksowo realizuje inwestycje, małe jak i bardzo duże. Miarą profesjonalizmu firmy jest długa lista ukończonych realizacji i zadowolochy klientów.

Kabex Docieplenia ciepło, a nawet gorąco, zaprasza do współpracy !

Z KABEX DOCIEPLENIA BUDOWA TO PRZYJEMNOŚĆ

Transport

Darmowa dostawa

Zwrot

Możliwość zwrotu

Sklep online

Najlepsze ceny

Telefon

Zakupy na telefon

Płatność kartą

Online i w sklepach

Pomoc

Usługi budowlane