KABEX - sieć hurtowni budowlanych

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy KABEX. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane materiały budowlane z naszej oferty. Jeżeli nie znajdą Państwo interesujacych was produktów zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszych składów budowlanych lub marketu budowlanego.

Zobacz ofertę Skontaktuj się Kącik wiedzy

Aktualności

Transport HDS

Transport HDS

Prezentacja

Klej do ocieplenia styropianem - jaki najlepszy?

Termomodernizacja jest ważnym etapem budowy, od którego zależą kwestie ergonomii i wydajności budynku. W celu zachowania podstawowych właściwości izolacji, jej trwałości i estetyki, bardzo ważny jest wybór odpowiednich materiałów. Najpopularniejszym materiałem izolacyjnym od lat jest styropian, który mocuje się do ocieplanej powierzchni za pomocą specjalnego kleju. Wybór właściwych elementów montażowych, w tym kleju do styropianu, jest gwarancją odpowiedniej instalacji izolacji.

Czytaj artykuł

Czym się kierować przy wyborze kleju do płytek?

Wszelkie problemy z mocowaniem płytek ceramicznych, gresu, czy płytek z kamienia naturalnego mogą wynikać z niewłaściwego wyboru kleju do płytek. W zależności od podłoża, w niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie mocniejszej odmiany produktu lub produktu przeznaczonego do innego rodzaju powierzchni. Spośród szerokiej gamy klejów na sklepowych półkach należy wybrać ten, który jest dedykowany do danego podłoża i odznacza się najlepszymi parametrami.

Czytaj artykuł

Znaczenie hydroizolacji dla ocieplenia balkonu i tarasu

Dla ochrony powierzchni balkonu czy tarasu przed wodą sama warstwa płytek nie jest wystarczająca. Ciągły kontakt ich konstrukcji z wilgocią może doprowadzić do obniżenia jej wytrzymałości, co stanowi duże niebezpieczeństwo. Dobór odpowiednich materiałów izolacyjnych i dostosowanie ich do konkretnego podłoża to kluczowy moment prac termoizolacyjnych.

Czytaj artykuł

Z KABEX BUDOWA TO PRZYJEMNOŚĆ

Transport

Różnorodna własna flota

Zwrot

Możliwość zwrotu

Sklep online

Najlepsze ceny

Telefon

Zakupy na telefon

Płatność kartą

Online i w sklepach

Pomoc

Usługi budowlane

Wybrane produkty