KABEX - sieć hurtowni budowlanych

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy KABEX. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane materiały budowlane z naszej oferty. Jeżeli nie znajdą Państwo interesujacych was produktów zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszych składów budowlanych lub marketu budowlanego.

Zobacz ofertę Skontaktuj się Kącik wiedzy

Aktualności

Generator

Transport HDS

Prezentacja

Ocieplenie domu krok po kroku - na co warto zwrócić uwagę?

Ocieplenie domu to inwestycja, która zwraca się w postaci niższych rachunków za ogrzewanie i poprawy komfortu termicznego. By tak się stało, prace muszą zostać przeprowadzone fachowo i z uwzględnieniem kilku kluczowych kwestii. Poznaj najważniejsze etapy i zasady, o których warto pamiętać, aby uniknąć błędów i cieszyć się efektami termomodernizacji.

Czytaj artykuł

Jak obliczyć ilość farby potrzebnej do pomalowania elewacji?

Malowanie elewacji to przedsięwzięcie, które wymaga starannego zaplanowania. Jednym z ważniejszych czynników, a jednocześnie wyzwaniem dla wielu osób jest właściwe obliczenie ilości potrzebnej farby. Zakup zbyt małej ilości może oznaczać przerwanie prac i dodatkowe wydatki, a zbyt dużej - wygenerowanie niepotrzebnych kosztów.

Czytaj artykuł

Tynk silikonowy a akrylowy - podstawowe różnice

Prace termoizolacyjne swym zakresem obejmują wykonanie warstwy ocieplenia oraz pokrycie jej odpowiednim rodzajem tynku cienkowarstwowego. Rodzaj materiału wpływa nie tylko na wygląd elewacji, ale również na trwałość efektu końcowego. Wybór najodpowiedniejszego rozwiązania powinien zatem uwzględniać zarówno kwestię estetyczną, jak i ochronną. Spośród dostępnych produktów na rynku budowlanym, największą popularnością cieszy się tynk akrylowy i silikonowy, różniące się między sobą przede wszystkim przeznaczeniem.

Czytaj artykuł

Z KABEX BUDOWA TO PRZYJEMNOŚĆ

Transport

Różnorodna własna flota

Zwrot

Możliwość zwrotu

Sklep online

Najlepsze ceny

Telefon

Zakupy na telefon

Płatność kartą

Online i w sklepach

Pomoc

Usługi budowlane

Wybrane produkty