KABEX - sieć hurtowni budowlanych

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy KABEX. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane materiały budowlane z naszej oferty. Jeżeli nie znajdą Państwo interesujacych was produktów zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszych składów budowlanych lub marketu budowlanego.

Zobacz ofertę Skontaktuj się Kącik wiedzy

Aktualności

Generator

Transport HDS

Prezentacja

Osuszanie budynku a termoizolacja

W budynku odpowiednio zaizolowanym i wyposażonym w skuteczną wentylację jest zapewniona właściwa wilgotność powietrza. Po skończonej budowie kolejnym niezwykle ważnym etapem jest osuszanie ścian, polegające na zmniejszeniu zawilgocenia do minimum. W niedosuszonym budynku nie powinno się przeprowadzać jakichkolwiek prac, związanych z tynkowaniem, malowaniem, a także z termoizolacją.

Czytaj artykuł

Utylizacja styropianu budowlanego i styropianu opakowaniowego

Styropian jest powszechnie znanym i chętnie używanym materiałem w budownictwie, cenionym przede wszystkim za wysokie parametry izolacyjności. Oprócz tego, znajduje również zastosowanie w transporcie innych materiałów jako zabezpieczenie przed ich uszkodzeniem. Niewykorzystany styropian należy traktować jako odpad budowlany, dlatego nie powinno się go wyrzucać do kontenera na odpady komunalne lub po prostu do pojemnika na śmieci. 

Czytaj artykuł

Rodzaj stropu a jego izolacja akustyczna

Wygłuszenie dźwięków powstających na wyższych kondygnacjach jest szczególnie ważne w przypadku domów wielorodzinnych i równie ważne w pozostałych budynkach. Odpowiednią ochronę przed rozchodzeniem się hałasu zapewnia właściwa izolacja akustyczna stropu, której sposób wykonania zależy przede wszystkim od budowy konkretnej przegrody poziomej, w tym zastosowanej technologii i użytych materiałów.

Czytaj artykuł

Z KABEX BUDOWA TO PRZYJEMNOŚĆ

Transport

Różnorodna własna flota

Zwrot

Możliwość zwrotu

Sklep online

Najlepsze ceny

Telefon

Zakupy na telefon

Płatność kartą

Online i w sklepach

Pomoc

Usługi budowlane

Wybrane produkty