Strona główna > Oferta > Wełna mineralna > Isover - Polterm Uni

Wełna mineralna - maty i płyty izolacyjne Isover - Polterm Uni

Isover - Polterm Uni

Isover - Polterm Uni

Płyta z wełny mineralnej otrzymanej z włókien skalnych.

 

λD = λ obl. - Deklarowany = obliczeniowy współczynnik przewodzenia ciepła [W/(mK)] 0,040 W/mK

Ogrzewanie ścienne a rodzaj tynku

Ogrzewanie ścienne to dobra alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego. Jego główne zalety to niedroga eksploatacja i bardzo równomierne rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu. Rury centralnego ogrzewania są na stałe umieszczone w ścianie, dlatego kwestia wyboru tynku staje się fundamentalnym zadaniem dla inwestora.

Czytaj artykuł

Jakie kwestie należy uwzględnić w projekcie domu?

Projekt budowlany zawiera nie tylko szkic architektoniczny, przedstawiający rozkład pomieszczeń, ale także opracowanie planów inwestycji budowlanej potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę. Za jego sporządzenie jest odpowiedzialny projektant z odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi w specjalizacji architektonicznej. Co powinien zawierać projekt budowlany i ile trzeba za niego zapłacić?

Czytaj artykuł

Ocieplenie domu z bali

Domy drewniane z bali wykonuje się z bardzo trwałego i odpornego na wiele czynników surowca, którego produkcja i obróbka jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Są tak samo trwałe i wytrzymałe jak budynki murowane, a ich wzniesienie jest znacznie mniej czasochłonne. Pomimo tego, że drewno jest naturalnym izolatorem, nieocieplony lub niewłaściwie ocieplony dom z bali może tracić nawet trzy czwarte ciepła i z tego względu kwestia profesjonalnej termomodernizacji stanowi zasadnicze zadanie dla inwestora.

Czytaj artykuł

Z KABEX BUDOWA TO PRZYJEMNOŚĆ

Transport

Różnorodna własna flota

Zwrot

Możliwość zwrotu

Sklep online

Najlepsze ceny

Telefon

Zakupy na telefon

Płatność kartą

Online i w sklepach

Pomoc

Usługi budowlane