Strona główna > Oferta > Wełna mineralna > Isover - Polterm Uni

Wełna mineralna Isover - Polterm Uni

Isover - Polterm Uni

Isover - Polterm Uni

Płyta z wełny mineralnej otrzymanej z włókien skalnych.

 

λD = λ obl. - Deklarowany = obliczeniowy współczynnik przewodzenia ciepła [W/(mK)] 0,040 W/mK

Ocieplenie budynku a pora roku

Ocieplenie domu to bardzo opłacalna decyzja w dłuższej perspektywie. Izolacja cieplna wykonana według najlepszych technologii, pozwala obniżyć zużycie energii grzewczej nawet o 15%. Ten niezwykle ważny etap budowy należy jednak przeprowadzić w ściśle określonych warunkach, a termin rozpoczęcia prac uzależnić od kilku istotnych czynników, do których z pewnością należy odpowiednia pora roku.

Czytaj artykuł

Kiedy wykonać elewację budynku?

Najlepszy okres wykonywania elewacji to miesiące wiosenne oraz jesienne. To czas, kiedy temperatura powietrza jest najbardziej optymalna i wskazuje umiarkowane wartości. Równie istotna jest odpowiedni poziom wilgotności, im wyższy, tym bardziej sprzyja równomiernemu twardnieniu zapraw tynkarskich. Niedostosowanie prac do panujących warunków i pory roku, może mieć fatalne skutki.

Czytaj artykuł

Termomodernizacja na własną rękę - czy na pewno oszczędność?

Ocieplenie budynku niesie same korzyści zarówno w kwestii komfortu użytkowania budynku, jak i oszczędności dla budżetu domowego. Pomimo tego, że taka inwestycja jest dość kosztowna, to w dłuższej perspektywie pozwala realnie obniżyć koszty eksploatacji budynku. Szczelny, suchy i dobrze wytłumiony dom to główne rezultaty fachowo wykonanej termomodernizacji.

Czytaj artykuł

Z KABEX BUDOWA TO PRZYJEMNOŚĆ

Transport

Różnorodna własna flota

Zwrot

Możliwość zwrotu

Sklep online

Najlepsze ceny

Telefon

Zakupy na telefon

Płatność kartą

Online i w sklepach

Pomoc

Usługi budowlane