Strona główna > Oferta > Posadzki żywiczne > SWISS TECH POSADZKA ŻYWICZNA LV RAL 7001 3,8kg

SWISS TECH – posadzka żywiczna SWISS TECH POSADZKA ŻYWICZNA LV RAL 7001 3,8kg

SWISS TECH POSADZKA ŻYWICZNA LV RAL 7001 3,8kg

SWISS TECH POSADZKA ŻYWICZNA LV RAL 7001 3,8kg

SWISS TECH posadzka żywiczna ULTRA LOW VOC
OPIS SYSTEMU
Swiss Tech POSADZKA ŻYWICZNA w ulepszonej wersji ULTRA LOW VOC – jest posadzką dekoracyjno-ochronną opartą na bazie kolorowej żywicy epoksydowej. Produkt finalny ma postać estetycznej, kolorowej błyszczącej powłoki skutecznie zabezpieczającej beton przed pyleniem i trwałym zabrudzeniem. Produkt jest bezrozpuszczalnikowy – został opracowany przy założeniu minimum VOC/LZO. Swiss Tech POSADZKA ŻYWICZNA pozwala na wykonanie dwóch rodzajów podłóg – cienkowarstwowej gładkiej oraz wyrównującej o wyższym stopniu chropowatości. 

Jeden komplet wystarcza do wykonania jednej warstwy posadzki na powierzchni do 24m2. Zaleca się wykonanie dwóch warstw posadzki.

 

POLSKI PRODUCENT – SZWAJCARSKA TECHNOLOGIA

 

KOLORYSTYKA
Przedstawione wzory kolorów pełnią wyłącznie funkcję poglądową. Kolory gotowej posadzki mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych. Należy również mieć na uwadze fakt, że kompozycje na bazie żywic epoksydowych wykazują tendencję do żółknięcia pod wpływem światła UV – może nastąpić lekka zmiana kolorów z upływem czasu (jej zauważalność będzie zależna od wyjściowego koloru posadzki), jednak nie ma to wpływu na pozostałe parametry systemu. Inne kolory dostępne na zapytanie indywidualne.

 

Szczegółowe informacje tj. Karta informacyjna oraz Zalecenia wykonania dostępne są w zakładce “Pliki do pobrania”.

Waga3,8
Opakowanie3,8kg